UWAGA NA HODOWLĘ… – CZYLI …”BO TO MEZALIANS BYŁBY DLA PSA”.

EDIT 🙂

Uwaga na hodowlę lub raczej ”pana hodowcę”, który kiedyś był członkiem SWKiPR i psy rozmnażał pod przydomkiem ”White Angel” a dziś jest członkiem Związku Kynologicznego w Polsce i jego hodowla (FCI) nazywa się ”Quebrada Del Toro- Dogo Argentino Kennel” . Najwyraźniej ZKwP jest bardziej przyjazne od Stowarzyszenia Właścicieli Kotów i Psów Rasowych… Już w lipcu 2015 r. suka Dogo Argentino o rodowodowym imieniu Totora De La Pampita (ta całkowicie biała), należąca do tej osoby, pokazywana była na warszawskiej wystawie. 

Czasem nie tyle chodzi o rodowód psa/psów co tzw hodowcy :unnamed

‚Hodowla zarejestrowana jest w

wa 3

oto dwa screen’y ze strony White Angel Dogo Argentino :

wa 1

fascynujące muszą być podstawy wydawania tych certyfikatów…

wa 2

Screen nr 1 pochodzi z ”wtrącenia” pana Roberta Wiaterka do wymiany uwag i opinii -w żadnym stopniu nie dotyczących jego działalności- na fejsbukowej grupie Dogo Argentino Polska (Poland), która jest miejscem dyskusji dla największej liczby polskich hodowców, a także posiadaczy i pasjonatów psów tej rasy -dodajmy, że hodowców ZAREJESTROWANYCH W POLSKIM ZWIĄZKU KYNOLOGICZNYM.

Zainteresowanych tym jak bardzo na temat było ”wtrącenie” Pana Roberta Wiaterka -profil na Facebook’u : WhiteAngel Dogo Argentino, odsyłam na Facebook do grupy Dogo Argentino Polska (Poland), ewentualnie proponuję kontakt mailowy – wyślę screen’y z dyskusji.

Oto treść, którą przekazałam w dniu wczorajszym do informacji http://swkipr.pl/ :

wa 5

wa 6

Dziś, kiedy kilka minut po godzinie 10.00 zadzwoniłam do SWKiPR miły kobiecy głos zapewnił mnie, że jeszcze dziś mój mail trafi do pana prezesa stowarzyszenia…

Hodowla White Angel zaufanie hodowców zarejestrowanych w ZKwP straciła przy okazji baraku… ”dobrej woli” (?) do wytłumaczenia afery -która PODOBNO trafiła do sądu, acz nie są znane losy sprawy… Poniżej zamieszczam screeny z korespondencji mailowej pomiędzy mną, a Stowarzyszeniem Właścicieli Kotów i Psów Rasowych (a to link http://www.dogomania.pl/forum/threads/246419-Poszukuj%C4%99-nabywc%C3%B3w-szczeni%C4%85t do tematu ”Poszukuję nabywców szczeniąt”, który zamieściłam 20.08.2013 w dziale Doga Argentyńskiego na Dogomania Forum w oczekiwaniu na reakcję SWKiPR)

wa 7

wa 8

wa 9

wa 10

wa 11

wa 13

wa 14

wa 15

wa 16

wa 17

O tym jak http://swkipr.pl/ postąpi w tej sprawie będę informować na bieżąco.

EDIT : i proszę:  odpowiedź zupełnie przewidywalna, ale pełna możliwości 😉

18

Zuza Petrykowska

ps. w kluczowym 😉 momencie zgubiłam ”co” -ależ mi wstyd 😉

Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu oraz grafik bez zgody autora jest zabronione.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.